אודותינו

אודות ב. כהן חברה לבניין

ב. כהן חברה לבניין מניעה כבר מעל שני עשורים מגוון פרויקטים יוקרתיים וחדשניים בתחום הנדל"ן, הבנייה והשיפוץ – הן בישראל והן בחו"ל.

החברה מתמחה בבניית נכסי נדל"ן עבור יזמים ואנשים פרטיים כאחד. בין אם ברצונך להקים בניין או נכס ציבורי להשקעה ובין אם חסכת זמן רב לבנית בית החלומות לך ולמשפחתך, אנו כאן כדי להגשים את שאיפותיך בתחום הנדל"ן – ולעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר, במסגרת לוחות הזמנים שנקבעו מראש ובהתאמה לצרכיך הייחודיים ולתקציב המוגדר לפרויקט.

מלבד תחום הבנייה, שהוא עיקר עיסוקנו, אנשי המקצוע שלנו ישמחו להעמיד לרשותך גם פתרונות שיפוץ מתקדמים: החל בשיפוצים בסיסיים כגון הרחבת החלל או ריצוף מחדש, דרך הוספת מרפסות או גגות וכלה בשיפוץ יוקרה כולל שיהפוך כל נכס ליחידת בוטיק מפנקת המספקת נוחות מרבית. בנוסף לכך, חטיבת השיפוצים המקצועית שלנו מבצעת הטבת ושדרוג נכסים קיימים על מנת להעלות את ערכם.

לרשותנו נכסים יקרי ערך שהופכים כל פרויקט להצלחה, ביניהם הניסיון המקצועי הרב שצברנו לאורך פעילותנו – אותו אנו דואגים לעדכן ולחדש באופן תדיר בעולם הנדל"ן הדינמי והמתפתח ללא הרף – כמו גם השמירה על התקנים המקצועיים, הבטיחותיים ועל תקני האיכות המחמירים ביותר. כל אלו מבטיחים שכל עבודה שנבצע תהיה ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מעניקים לכל פרויקט תשומת לב יתרה – על מנת שנוכל לספק לך פתרונות נדל"ן שישמשו אותך בהצלחה בהווה ובעתיד.

"טעמה המר של איכות ירודה נותר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך"

בן כהן
מנכ"ל החברה

כל עבודות הבנייה בליווי קונסטרקטור ומהנדס ביצוע צמוד

כל עבודות הגמר והשיפוצים בליווי אדריכלית ומעצבת פנים

ליווי הלקוח מהתכנון הראשוני דרך הוצאת היתרי בנייה ועד לביצוע העבודה

כיסוי ביטוחי מלא הכולל חבות מעבידים וצד ג'

בעלי הסמכה מלאה בפיקוח בנייה וניהול פרוייקטים

העבודות מתבצעות בתנאי בטיחות מהמחירים בענף.

משתמשים
לייקים
שיתופים

הלקוחות המרוצים שלנו

1
2
9
8
7
6
5
4
3